Detailné analýzy daňových rizík

Daňové riziká sú spojené s činnosťou organizácie, s jej jednotlivými rozhodnutiami, ktoré sa môžu týkať celej firmy alebo napríklad len jej jednotlivých prevádzok. Aj počas cezročného obdobia dochádza k rôznym zmenám. Niektoré sú interné v rámci firmy, ako napríklad reorganizácie, vznik nových podnikov, nových prevádzkových modelov a štruktúr, alebo sú to zmeny na legislatívnej úrovni. Ak firma pôsobí nielen na území Slovenskej republiky, ale aj vo viacerých krajinách, vtedy je potrebné ovládať zákony všetkých krajín, na ktorých území firma pôsobí.

Daňové riziká tiež prichádzajú, ak dôjde k náhlym zmenám, ktoré nie sú vopred plánované, a teda plnenie daňových povinností nie je vopred premyslené. Pomôžeme vám s vypracovaním detailných analýz daňových rizík, ku ktorým môže vo vašej firme dôjsť či už vopred, alebo operatívne podľa potreby v prípade neplánovaných zmien a predísť tak neočakávaným daňovým problémom.

Zaujala vás ponuka našich služieb? Kontaktujte nás a vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.

overovací kód
tien

Spoločnosť P.M.servis Vám ponúka vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva v Bratislave, daňové priznania, poradenstvo v oblasti účtovníctva a daní v Bratislave a iné služby.

tien
Napíšte nám Zavolajte nám