Doplnkové služby k vedeniu jednoduchého účtovníctva

Zavedenie novej firmy

Dôležité je najskôr sa zoznámiť s vašimi predstavami a podnikateľskými zámermi . Následne spoločnými silami nájdeme najvhodnejšie riešenie a vysvetlíme si jednotlivé kroky potrebné k založeniu novej firmy. 

Zavedenie firmy počas účtovného obdobia

V akomkoľvek cezročnom období sa na nás môžete obrátiť a radi vám poskytneme naše poradenské a účtovnícke služby, ktoré sa týkajú predmetu vášho podnikania.  

Vypracovanie a podanie daňového priznania

Pomôžeme vám s vyplnením a podaním daňového priznania, ktoré pripravíme podľa špecifík každého klienta. 

Nárazové spracovanie účtovníctva

Okrem mesačného spracovania účtovníctva, vám poskytujeme aj nárazové spracovanie účtovníctva. Robí sa raz ročne, zvyčajne pred obdobím daňových priznaní, čo znamená koniec marca.

Vypracovanie smerníc podľa požiadaviek

Vnútorné predpisy sú veľmi dôležitou súčasťou úspešného podnikania. Po vzájomnej komunikácii a predstavení cieľov a hodnôt vášho podnikania vám vieme na mieru pripraviť interné smernice. 

Výstupy podľa požiadaviek

Celoročne vám podľa potrieb vieme pomôcť s jednotlivými očakávanými aj nepredvítateľnými problémami, ktoré sa môžu objaviť a sú prirodzenou súčasťou každého podnikateľského prostredia.   

Zaujala vás ponuka našich služieb? Kontaktujte nás a vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.

overovací kód
tien

Spoločnosť P.M.servis Vám ponúka vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva v Bratislave, daňové priznania, poradenstvo v oblasti účtovníctva a daní v Bratislave a iné služby.

tien
Napíšte nám Zavolajte nám